Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Informacje o produkcie

Ogień i furia. Biały Dom Trumpa

Wydano:2018-02-27
ISBN:978-83-8123-111-4
EAN:9788381231114
Autor:Wolff Michael
Wydawca:PRÓSZYŃSKI I S-KA
Kategoria:HISTORIA, PUBLICYSTYKA REPORTAŻ FELIETON
Oprawa:Twarda
ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 32,20 zł
Sugerowana cena: 42,00 zł


Ogień i furia. Biały Dom Trumpa - Wolff MichaelPrezydent Trump budzi żywe emocje , jest postacią kontrowersyjną, mając zarówno zagorzałych zwolenników , jak i zaciekłych wrogów . Co jest takiego w polityce obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych i w nim samym, że jego prezydentura na dzień dzisiejszy wydaje się całkowicie zmieniać obecne układy w Ameryce. Kim jest Donald Trump?

Michael Wolff w swojej bestsellerowej książce " Ogień i furia" próbuje odpowiedzieć na wiele pytań jakie zrodziły się po rozpoczęciu kadencji kontrowersyjnego prezydenta

Najbardziej sensacyjna premiera 2018 roku!
Biały Dom robił wszystko, by nie dopuścić do ukazania się tej książki.Jeszcze przed swą przyspieszoną premierą książka Michaela Wolffa zyskała ogromny rozgłos i wzbudziła wiele emocji i kontrowersji, a prezydent USA Donald Trump usiłował wstrzymać jej publikację. Bezskutecznie. 'Ogień i furia' natychmiast stała się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych, a prawa do niej wykupują wydawnictwa z całego świata.Przez osiemnaście miesięcy autor przeprowadził ponad dwieście rozmów z pracownikami Białego Domu, członkami amerykańskiej administracji i samym Trumpem, dzięki czemu dogłębnie poznał kulisy działania najbardziej kontrowersyjnej prezydentury naszych czasów. Michael Wolff opowiada pasjonującą historię o tym, w jaki sposób Trump rozpoczął kadencję tak nieprzewidywalną i wybuchową jak on sam.W książce, która wstrząsnęła posadami Białego Domu, znajdziemy odpowiedzi na wiele intrygujących pytań, m.in.:. Czy Trump rzeczywiście nie chciał zostać prezydentem?. Czy cała kampania wyborcza miliardera miała być tylko zabiegiem marketingowym, poprzedzającym otwarcie nowej stacji telewizyjnej?. Po co syn prezydenta i szef jego kampanii wyborczej spotkali się przed wyborami z przedstawicielem Kremla?. Co o prezydencie Trumpie tak naprawdę myślą pracownicy Białego Domu?. Co oznaczają tajemnicze powiązania Trumpa z ludźmi Putina?. Czemu Steve Bannon, szef kampanii wyborczej Trumpa i jego były doradca ds. strategicznych, określa prezydenta jako 'umysłowo niezdolnego' do kierowania Białym Domem?. Czy Trump zostanie odsunięty od władzy?Nigdy przedtem prezydentura tak bardzo nie podzieliła narodu amerykańskiego. Znakomicie zrelacjonowana i zdumiewająco świeża, 'Ogień i furia' Michaela Wolffa pokazuje nam sensacyjne kulisy prezydentury Donalda Trumpa.
Tabela cech produktu
Wymiary 142 x 208 mm
Ilość stron 446

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Ten dzień

cena: 28,20 zł
3

Zamęt

cena: 25,80 zł
4

To tylko mafia

cena: 27,00 zł
5

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł
7
10

Złodziej

cena: 14,50 zł

Newsletter

Polecane Książki