Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Informacje o produkcie

ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 31,60 zł
Sugerowana cena: 39,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Polska a Żydzi - Bogusław WolniewiczOstatnie opracowanie profesora Bogusława Wolniewicza dotyczące stosunków polsko- żydowskich, żydowsko -polskich. Obecne napięte relacje polsko - żydowskie mają swoje podłoże w wielowiekowej złożoności nieustannie tlącego się konfliktu dwóch społeczności żyjących przez wieki na terenach Polski . Obecnie jesteśmy świadkami ataku środowisk żydowskich na Polskę . Co jest przyczyną niczym nieusprawiedliwionego ataku i jaki jest cel Żydów?

Profesor Wolniewicz zwracał uwagę, na co najmniej "nieprzychylny" stosunek środowisk żydowskich do Polski i Polaków , ze względu na roszczenia żydowskie w sprawie mienia pożydowskiego, a wszelkie oskarżenia kierowane pod adresem Polaków mają jeden cel : zapłacić przedsiębiorstwu holokaust ogromne pieniądze

Od końca lat dziewięćdziesiątych Polska jest obiektem nieustającego ataku propagandowego. Główną w nim rolę grają środowiska żydowskie, a sekundują im niemieckie. Atak ma szerokie zaplecze pseudonaukowe, którego częścią są parasocjologiczne 'badania nad polskim antysemityzmem'.Książka stanowi swoiste memento dla Polski, dla Kościoła i dla całej zachodniej cywilizacji, za której przekonanego zwolennika, a wręcz wyznawcę czy nawet obrońcę uważał się prof. Wolniewicz. Autor był bez wątpienia jest jednym z najważniejszych myślicieli, jak on sam to określał, 'prawoskrętnych' drugiej połowy XX i początków XXI wieku, jacy pracowali i publikowali w Polsce. Zmarł w 2017 roku. Oddajemy zbiór tekstów Profesora oraz ostatnie wywiady z nim przeprowadzone.
Tabela cech produktu
Wymiary 145 x 205 mmn
Ilość stron 288

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Ten dzień

cena: 28,20 zł
3

Zamęt

cena: 25,80 zł
4

To tylko mafia

cena: 27,00 zł
5

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł
7
10

Złodziej

cena: 14,50 zł

Newsletter

Polecane Książki