Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Niemcy Żydzi i folksdojcze

Niemcy, Żydzi i folksdojcze- Michalkiewicz

Informacje o produkcie

ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 28,90 zł
Sugerowana cena: 44,90 zł

Wysyłka od 17 października!!!


Niebezpieczne związki Donalda Tuska - Sumliński Wojciech, Budzyński Tomasz


Donald Tusk jest jednym z najważniejszych polityków polskiej sceny politycznej , a obecnie pełni jedną z czołowych funkcji w UE.

Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński dokonują wnikliwej analizy działalności Tuska , na którego działania cieniem kładą się związki z niemieckim wywiadem. Czy miało to wpływ na późniejsze decyzje tego polityka, które były niekorzystne dla polskiej gospodarki, a przynosiło profity niemieckiej gospodarce?

Czy Donald Tusk miał parasol ochronny zewnętrznych mocodawców i brał udział w niejasnych interesach mających znamiona działań mafijnych ?

Śledztwo dziennikarskie Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego, uświadamia czytelnikowi , ze wbrew propagandzie ośrodków medialnych przychylnych rządom platformy, Polska pod rządami Tuska to kraj przeżarty aferami na wskrośWojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat ogrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.
Rzetelnie napisana książka, którą czyta się jak thriller polityczny, lecz na którą składają się zweryfikowane fakty, ujawniająca porażającą, a zupełnie nieznaną opinii publicznej prawdę o ludziach na szczytach władzy.
Tabela cech produktu
Wymiary 138 x 210 mm
Ilość stron 300

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Newsletter

Polecane Książki