Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Niemcy Żydzi i folksdojcze

Niemcy, Żydzi i folksdojcze- Michalkiewicz

Informacje o produkcie

ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 48,00 zł
Sugerowana cena: 59,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Chodząc nędznymi ulicami tworzą opowiadania mroczne, zabierające czytelników do miejsc tyleż niesamowitych co podejrzanych. Posiadłości wampirów czy złej sławy zaułki ponurych miast pełne są niezwykłych, częstokroć bezwzględnych i okrutnych stworzeń, a każda historia ma swą krwawą zagadkę i ekscytujące rozwiązanie.Ten zbiór to bez wyjątku opowiadania z nurtu urban fantasy, a zatem czytelnik odnajduje tu zarówno mocne wpływy horroru, jak i klasycznej powieści detektywistycznej. Gratka tak dla miłośników H.P. Lovecrafta i Anne Rice, jak i Raymonda Chandlera!Niezapomniane przeżycia gwarantują tacy autorzy, jak Charlaine Harris, Patricia Briggs, Steven Saylor, Simon R. Green, Diana Gabaldon czy Conn Iggulden.
Tabela cech produktu
Wymiary 160 x 235 mm
Ilość stron 688

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Ten dzień

cena: 28,20 zł
3

Zamęt

cena: 25,80 zł
4

To tylko mafia

cena: 24,00 zł
5

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł
7
10

Złodziej

cena: 14,50 zł

Newsletter

Polecane Książki