Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki

Alkoholowe Dzieje Polski

Jak pili dawniej wyroby alkoholowe nasi przodkowie ? Niezależnie od pozycji społecznej niejednokrotnie pili aż do utraty przytomności . Pili władcy , rycerstwo , szlachta i chłopi . Mamy tradycje w biesiadowaniu

Informacje o produkcie

A lasy wiecznie śpiewają

Wydano:2013-11-29
ISBN:978-83-7785-343-6
EAN:9788377853436
Autor:Gulbranssen Trygve
Wydawca:ZYSK
Kategoria:POWIEŚĆ
Oprawa:Twarda
ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 32,00 zł
Sugerowana cena: 45,00 zł

Walka z naturą...

Walka o miłość...

Walka o szacunek...Na Północy trzeba umieć żyć!<br>W skutej lodem dziewiętnastowiecznej Norwegii ludzie mają twarde i dumne serca. Niełatwe życie regulowane jestprzez rytm przyrody i wielowiekową tradycję szanowaną ponad wszystko. Czy ktoś stamtąd może pokochaćmiłością gorącą i szczerą, której nie złamią wichry losu?

Stary chłopski ród Björndal od lat słynie z męstwa i uporu, budząc strach i respekt pozostałych mieszkańcówrówniny. Zdobyte przez rodzinę bogactwo przyniosło władzę, ale sprowadziło też ludzką zawiść i zagrożenia,którym musi ona sprostać.Nieodpuszczone grzechy z przeszłości nie dają spokoju. W tym surowym świecie członkowie rodziny musząodnaleźć drogę do szczęścia i odkupienia nie tylko własnych win, ale także ich przodków.Kultowa powieść skandynawska, która na długo zostaje w sercu! Przetłumaczona na trzydzieści języków,sfilmowana, sprzedana w ponad dwunastu milionach egzemplarzy.
Tabela cech produktu
Wymiary 160 x 240 mm
Ilość stron 556

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Newsletter

Polecane Książki