Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Masoneria Polska 2020

Ostatnie lata polskiego Wilna

Barwny życiorys Wilna

Informacje o produkcie

ocena: 5/5
zobacz opinie
cena: 33,50 zł
Sugerowana cena: 44,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Hel 3 - Jarosław Grzędowicz

Wyobraź sobie, że jest pierwiastek, który stanowi niewyczerpane źródło energii.Dwa tiry tego surowca starczą, by zapewnić energię elektryczną dla USA na cały rok. Jest tylko jeden problem... Złoża znajdują się na Księżycu. Rok 2058.

Najnowsza książka Jarosława Grzędowicza , to wizja przyszłości, rok 2058 Świat traci swoją największą wartość , staje się całkowicie zdehumanizowany , gdzie omnifony zastąpiły więzi społeczne , a skoro brakuje więzi to czy taki świat czeka zagłada? Jak wygląda ten świat ? Nie ma kultury , brak więzi międzyludzkich , to świat bezrefleksyjnych konsumentów , istot które być może nie spełniają kryteriów , żeby uznać ich za ludzi . Światem rządzą korporacje , które podzieliły wpływy na Ziemi miedzy siebie , brakuje państw , a pomimo tego świat jest na krawędzi niewyobrażalnego konfliktu .

Norbert iwenciarz z poczuciem zasad . wierzy , że można to zmienić . Można wstrząsnąć , światem i ludźmi , poprzez odpowiednio podaną informację . Czy jednak jest to możliwe w bezmyślnym społeczeństwie?

Mozę powieść Grzędowicza to nie fantastyka? Może to opis procesów społecznych , których nie dostrzegamy? Hel 3 - to już dostrzegamy , bestseller rynku księgarskiego

Tabela cech produktu
Wymiary 125 x 195 mm
Ilość stron 512

Twoje imię
Komentarz
Ocena
2017-03-22 12:46:08 Marek 5
Do fantastyki podchodzę sceptycznie i tylko z ciekawości postanowiłem przeczytać najnowszą powieść Grzędowicza ; Hel 3. Powieść całkowicie mnie zaskoczyła , doskonale skomponowana napisana pięknym literackim językiem . Wizja świata w 2058 ukazana , przez autora budzi przerażnie ale czy nie jesteśmy świadkami i biernymi uczestnikami procesu, który trwa . Więzi społeczne zanikają , następuję przewartościowanie pojęcia rodziny , miłości , lojalności , etyki . świat staje na głowie , najbliższy człowiekowi staje się smartfon, zanika kultura , komunikujemy się za pomocą obrazków . Grzędowicz jest doskonałym obserwatorem rzeczywistości i ukazuje świat w jakim wielu z nas nie chciałoby się znaleźć. Ludzkość nabiera coraz szybsze tempa , w drodze do przepaści po równi pochyłej . Powieść Hel 3 to przykład na to , ze lepiej pisać rzadziej ale pisać całkowicie przemyślane i misternie zbudowane powieści , które przetrwają lata .

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Fałszywa pandemia

cena: 26,90 zł
2

Cham niezbuntowany

cena: 41,00 zł
3

Powrót do Jedwabnego

cena: 28,50 zł
4
5

Księgi Jakubowe

cena: 69,90 zł
6

Miłość leczy rany

cena: 39,90 zł
9

Zamęt

cena: 25,80 zł
10

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł

Newsletter