Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Masoneria Polska 2018

Niemcy Żydzi i folksdojcze

Niemcy, Żydzi i folksdojcze- Michalkiewicz

Informacje o produkcie

Dziewczyna z Brooklynu

Wydano:2017-08-02
EAN:978-83-6578-133-8
ISBN:9788365781338
Autor:Musso Guillaume
Wydawca:ALBATROS
Kategoria:POWIEŚĆ
ocena: 4/5
zobacz opinie
cena: 24,50 zł
Sugerowana cena: 34,00 złDziewczyna z Brooklynu - Musso Guillaume


Guillaume Musso, to jeden z najpopularniejszych pisarzy francuskich, ma stałe, wierne grono czytelników słusznie nazywany jest mistrzem suspensu!

Najnowsza powieść Guillame Musso , to opowieść o poznawaniu przeszłości, najbliższej, ukochanej osoby. Tylko rozwiązanie zagadki z przeszłości , może pozwolić na ponowne zbliżenie, bo przeszłość, w dodatku nieznana jest przeszkodą , która rujnuje związek dwojga ludzi.


Doskonale pamiętam ten moment: stoimy nad brzegiem morza, patrząc, jak zachodzące słońce rozświetla horyzont. Wtedy Anna zapytała: 'Czy wciąż byś mnie kochał, gdybym zrobiła coś naprawdę złego?'.Co mogłem odpowiedzieć? Anna była kobietą mojego życia. Za trzy miesiące mieliśmy się pobrać. Oczywiście, że ją kochałem, niezależnie od tego, co zrobiła. Tak przynajmniej myślałem, gdy ona gorączkowo szperała w torebce i wręczała mi zdjęcie, mówiąc: 'Oto, co zrobiłam'. Patrzyłem oszołomiony na jej sekret i wiedziałem, że nasz los odmienił się bezpowrotnie. Zszokowany, odszedłem bez słowa. Kiedy wróciłem, było już za późno - Anna zniknęła.Od tamtej chwili wciąż jej szukam. Raphaël jest wziętym pisarzem. Od kilku miesięcy spotyka się z Anną, która pracuje jako stażystka na pogotowiu w paryskim szpitalu, gdzie oboje się poznali. Podczas romantycznej podróży na Lazurowe Wybrzeże Raphaël, którego męczy tajemniczość Anny, przypiera ją do muru pytaniami o jej przeszłość. Po burzliwej kłótni dziewczyna opuszcza ukochanego i wraca do Paryża. Raphaël jedzie za nią. Na miejscu okazuje się, że dziewczyna zniknęła. Raphaël wraz z najbliższym przyjacielem, emerytowanym inspektorem policji, zaczyna jej szukać. Poszukiwania okazują się dużo bardziej skomplikowane, niż obaj początkowo myśleli. W wyniku prywatnego dochodzenia wychodzi na jaw, że Anna nie jest wcale tą osobą, za którą się podawała. Kobieta znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie z powodu swojego udziału w nierozwiązanej sprawie sprzed dziesięciu lat.
Tabela cech produktu
Wymiary 140 x 205 mm
Ilość stron 368

Twoje imię
Komentarz
Ocena
2017-08-07 07:53:01 Bartek 4
Musso jest pisarzem potrafiącym budować napięcie, a równocześnie budować złożone psychologicznie postacie , stosując przy tym mieszankę gatunków literackich

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Newsletter

Polecane Książki