Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki

Masoneria polska 2022

Masoneria polska2022

Informacje o produkcie

ocena: 5/5
zobacz opinie
cena: 25,80 zł
Sugerowana cena: 39,99 złZamęt -Severski Vincent V.


Znając realia pracy wywiadu, Severski Vincent V.potrafi stworzyć realistyczną powieść o pracy polskiego wywiadu w różnych wydawałoby się egzotycznych miejscach na świecie . Nasi agenci działają tak gdzie, ze względu na różnice etniczne i kulturowe, praca agentów z Europy jest niezwykle trudna . W najnowszej powieści " Zamęt" Severski nawiązuje do głośnego porwania Stańczaka , przedstawiając czytelnikom swoją wizję wydarzeń. " Zamęt" najnowsza , na wskroś wiarygodna powieść szpiegowska, o pracy polskich szpiegów

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako 'Sekcja'. Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. Pod kierunkiem ekscentrycznego Romana 'Sekcja', czyli Monika - absolwentka ASP, Dima - były nielegał, Ela i Witek, z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę i podróżując przez Grecję, Rosję, Pakistan i RPA rozwikłać trudną szpiegowską zagadkę.


Tabela cech produktu
Wymiary 135 x 210 mm
Ilość stron 528

Twoje imię
Komentarz
Ocena
2018-05-25 17:38:01 wojtek 5
Wszędzie szukałem książki Zamęt Vincentego Serverskiego. Okazało się że w księgarni kanon24 wraz z kilkoma innymi mogę kupić ją najtaniej. Obsługa zamówienia błyskawiczna, sama książka fascynująca i warta polecenia. Jest to najlepszy thriller jaki czytałem w ciągu ostatnich 2 lat.

Klienci, którzy kupili: Zamęt, kupili również:

Mistrz i Małgorzata

 
cena: 26,00 zł
Sugerowana cena: 39,90 zł
details

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

4

Strollowana rewolucja

cena: 37,90 zł
5

Cham niezbuntowany

cena: 41,00 zł
6

Powrót do Jedwabnego

cena: 28,50 zł
7
10

Zamęt

cena: 25,80 zł
11

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł

Newsletter

Polecane Książki